MĒS JUMS piedāvājām

Mēs piedāvājām plašu, personalizētu un augstas kvalitātes pakalpojumu klāstu, lai palīdzētu uzņēmumiem un privātpersonām sasniegt savus personīgos stratēģiskos mērķus. Mēs specializējamies jebkuras sarežģītības vietņu un tiešsaistes veikalu izstrādē, taču mūsu komandas prasmes ļauj piedāvāt jums visu IT, dizaina un mārketinga pakalpojumu klāstu, kas ietver tādus pakalpojumus kā logotipa izveide un tiešsaistes reklamēšana, detalizēts saraksts apskatāms zemāk:

IT
icon
Web izstrāde
icon
tērzēšanas robotu (BOT) izstrāde
icon
CMS un CRM sistēmas
icon
Hostings un domēni
icon
Tehniskais atbalsts
icon
Instrukcijas un dokumentācija
icon
Testēšana
icon
Datu pārnešana
icon
IT konsultēšana
icon
Apkope un uzturēšana
icon
Vietnes veiktspējas uzraudzība
icon
Individuālie IT projekti

PORTFOLIO DAĻA

Mēs lepojamies ar mūsu portfolio, kas ir klientu paplašināšanas un pilnveidošanas vēlmes rezultāts. Šajā slaiderā jūs atradīsiet mūsu darba piemērus, kas parāda mūsu prasmes un radošumu, kuri palīdz klientiem sasniegt savus stratēģiskos mērķus.

SASNIEDZIET SAVUS STRATĒĢISKUS MĒRĶUS

Mājas lapas izveide, uzņēmuma zīmola digitālā veidošana un digitālais mārketings ir neatņemami risinājumi mūsdienu biznesam. Mēs saprotam, cik svarīgi ir sasniegt jūsu stratēģiskos mērķus, tāpēc centāmies visu iespējamo, lai padarītu sevi pēc iespējas atbilstošāk jūsu mērķu sasniegšanai, un tas ir tas, kas no tā sanāca:

image

Apmaksas plāns līdz 5 mēnešiem

image

Visaptverošs pakalpojumu klāsts

image

2 mēnešu pilna garantija un atbalsts

image

Individuāla pieeja katram klientam

image

Uzticāms īlgtermiņa pārtneris

image

Jebkuri individuālie projekti

image

Mērķēti uz jūsu panākumiem

image

Unikāls dizains

MŪSU KLIENTI

Mēs ticam, ka ir svarīgi koncentrēties uz ilgtermiņa sadarbību ar klientiem, jo ​​tas ļauj mums veidot uzticības pilnas attiecības un labāk izprast viņu IT un dizaina pakalpojumu vajadzības. Izmantojot šo stratēģiju, mēs ne tikai apmierinām mūsu klientu pašreizējās vajadzības, bet arī ļaujam viņiem augt un gūt panākumus nākotnē, kas galu galā sniedz labumu gan viņiem, gan mums.