CMS VEBI

Iepazīstieties ar VEBI CMS - risinājumu, kas izstrādāts ar vienu mērķi: izveidot lielisku līdzsvaru starp visiem kritiskajiem aspektiem, kas nepieciešami veiksmīgai jūsu biznesa mājas lapas vadīšanai:

image

ĒRTĪBA


Risinājuma ērtības galvenā iezīme ir CMS risinājuma klātbūtnē, jo CMS ir sistēma ērtai, ātrai un vienkāršai lapu izveidei un vietnes satura uzturēšanai no administratora puses, kas neprasa programmēšanas zināšanas.

Lapu veidošanas princips tiek realizēts izmantojot bloku sistēmu, bloki tiek izstrādāti vai nu no nulles, vai balstoties uz iepriekšējām izstrādnēm, bet dizains tiek pielāgots individuāli katram klientam, kā arī ir iespēja izstrādāt jebkuru nepieciešamo bloku.

Vizuālai pārbaudei pirms jebkāda veida satura izmaiņām vai publicēšanas vietnē ir administratora režīms – administrators redz vietnē publicēto un nepublicēto saturu. Un arī administratora ērtībām sistēma nodrošina daudzas dažādas, noderīgas funkcijas, piemēram: favorites, lapu un bloku kopēšana, palīdzības centrs, izskata personalizēšana un daudz kas cits!

Visievērojamākā atšķirība no citām CMS ir tā, ka, rediģējot vietnes saturu mūsu sistēmā, elementa saturs ir uzreiz redzams visās vietnes valodās, tas kalpo kā garantija vietnes uzturēšanai visās valodās ​pēc viena principa, skaidri un vienkārši.

SEO


SEO nav tikai tehnisku triku kopums, tā ir valoda, kurā runa meklētājprogrammas, SEO palīdz saprast, cik atbilstošs un vērtīgs ir jūsu vietnes saturs lietotāju meklēšanas vaicājumiem. Bez SEO pat unikālākais un interesantākais saturs var palikt pilnīgi nepamanīts, tāpēc mēs pievērsām īpašu uzmanību SEO. Mūsu risinājums ietver visas mūsdienu tehniskās iespējas:

- SSR – servera puses renderēšana – ļauj meklētājprogrammām analizēt visu vietnes tekstu un saites;

- Meta dati - Meta virsraksts, Meta apraksts, OG attēls utt. – individuāls lapu virsrakstu, aprakstu un attēlu iestatījums, kas palīdz meklētājprogrammām noteikt lapu saturu, kā arī tiek parādīts, nosūtot saiti kurjeros;

- Semantiskais izkārtojums - programmēšana saskaņā ar vispārpieņemtiem noteikumiem, lai meklētājprogrammas varētu pareizi atpazīt vietnes saturu;

- Spēja iestatīt atslēgvārdus galvenajām lapām;

- Robots.txt faila izveide, lai norādītu parametrus vietnes skenēšanai ar robotiem;

- sitemap.xml failu izveide, lai norādītu visas vietnes lapas;

- Mobilā optimizācija – adaptīvs dizains;

- Individuālas optimizācijas un kešatmiņas iespēju izvēle, ņemot vērā vietnes specifiku, lai sasniegtu maksimālu vietnes veiktspēju;

- Ja nepieciešams, interneta veikaliem pieslēdzam JSON-LD, lai meklētājā parādītu veikala preču kartiņas;

- Un arī, ja nepieciešams, mēs palīdzam saviem klientiem iestātīt Google meklēšanas konsoli.

UNIKĀLS DIZAINS


Dizaina individualitāte palīdz jums izcelties starp konkurentiem, padarot jūsu vietni atpazīstamu un neaizmirstamu. Tā nav tikai estētika – tā ir stratēģiska investīcija, tāpēc mēs nekad neizmantojam gatavas dizaina veidnes, bet gan individuāli veidojam personalizētu dizainu, vadoties pēc jūsu darbības specifikas un mērķauditorijas vēlmēm, pēc dizaina kvalitātes pārbaudes, dizainu savienojam ar CMS, statiskas vietnes elementus un universālus blokus, no kuriem tiks veidota vietne.

IESPĒJAS


Iespējas ierobežo tikai klienta budžets un mūsu dizaineru izdoma, jo šo risinājumu pilnībā izstrādā VEBI, varam papildināt risinājumu ar jebkuru nepieciešamo funkcionalitāti, ja tas ir tehniski iespējams un atbilstošs.

Pašreizējās galvenās sistēmas funkcijas:

- Darbs ar mājas lapas lapām (veidošana, kopēšana, slēpšana, SEO u.c.);

- Vietnes navigācijas vadība;

- Mājas lapas lapu veidošana un aizpildīšana, izmantojot bloku sistēmu;

- Emuāra un/vai ziņu uzturēšana;

- Failu pārvaldnieks un uzglabāšana;

- Administratora režīms, apskatot vietni;

- Saišu pārvaldnieks (saišu izveide ar novirzīšanu (redirect) un klikšķu skaitītāju);

- Palīdzības centrs;

- Datu rezerves dublējuma iespēja;

- Iestatījumi (mājas lapas un CMS);

- Jebkuras individuālas modifikācijas;

- Trešo pušu risinājumu pieslēgšana (piemēram, Shopify, MailChimp, ClickUp un citas API iespējas);

- Un daudz vairāk!

DROŠĪBA UN TEHNOLOĢIJAS


Sistēmu izstrādā tikai mūsu komanda, mūsu kvalificētie izstrādātāji ar dažādu pieredzi nodrošina, ka CMS tiek izstrādāta atbilstoši mūsdienu standartiem:

- Visa sistēma ir uzrakstīta TypeScript programmēšanas valodā;

- Lietotāja daļai tiek izmantots Next.js ietvars (React bibliotēka);

- Servera daļai tiek izmantots Nest.js ietvars;

- MongoDB mākoņu datu bāze;

- Amazon AWS S3 mākoņkrātuve tiek izmantota darbam ar failiem.

- Piesledzoties CMS VEBI, tiek nosūtīti paziņojumi un informācija par pieslegšanu. Pieslegšana CMS ir aizsargāta atbilstoši mūsdienu standartiem.

Tiek izmantotas visu bibliotēku un ietvaru jaunākās stabilās versijas, kas samazina draudus. Tāpat pieeja ar mākoņkrātuvi (MongoDB, Amazon AWS S3) ļauj uzglabāt datus dažādos mākoņserveros, kas palielina drošību (CMS tiek glabāta atsevišķā serverī no vietnes lietotāja daļas). Turklāt mākoņrisinājumi parasti nodrošina papildu drošības pasākumus, piemēram, datu šifrēšanu, kā arī piekļuves kontroles mehānismus. Lai iegūtu sīkāku informāciju, lūdzu, sazinieties ar mums individuāli.

IZSTRĀDES PROCESS


Process sākas ar projekta apspriešanu ar jums, lai izstrādātu tehnisko specifikāciju, izprastu vietnes mērķus, mērķauditoriju, budžetu un laika ierobežojumus, pēc tam sākas vietnes izveides process:

- Dizainieri izstrādā statisko elementu (piemēram, header un footer) dizainu un universālo bloku dizainu, un programmētāji šajā laikā sagatavo tehnisko pamatu (~1 nedēļa); Pēc dizaina izveidošanas dizains tiek apstiprināts vai tiek veiktas nepieciešamās izmaiņas

- Tiklīdz apstiprināsiet dizainu, sākas programmēšana (~1-2 nedēļas); ir iespējams vietni aizpildīt ar saturu; kvalitātes pārbaude; padarītā darba demonstrācija; iespējamie labojumi; rezultātā jūsu projekta publicēšana un nodošana jums!

Lietotājam draudzīgs CMS interfeiss

Zemāk esošajos attēlos varat redzēt, kā izskatās CMS. Kā jau rakstījām, mūsu CMS tika izstrādāta gan administratora ērtībām, gan kopumā ņemot vērā nepieciešamo mūsdienīgo funkcionalitāti, kas ļaus ērti pārvaldīt savas mājas lapas saturu, bez programmēšanas zināšanām.

image