MaksV personīgās CMS izstrāde

Mājas lapas izstrādi MaksV pasūtīja pie mums, taču tikpat svarīgs klienta mērķis bija mājaslapai izveidot vienkāršāko un ērto īpašuma pārvaldīšanas sistēmu, lai darbinieki to varētu izmantot bez īpašas apmācības.

image

Projekta mērķi

  • Izveidot personīgo CMS, lai ātri un ērti pārvaldītu vietnē ievietoto nekustamo īpašumu;
  • Nepieciešamā funkcionalitāte: iestatīt pilsētas un novadus, pievienot un konfigurēt nekustamo īpašumu (foto, nosaukums, video, apraksts, ģeogrāfiskā atrašanās vieta Google kartē un citi parametri);
  • Teksta pārvaldība 3 valodās (EN; RU; LV).

Izvelētie risinājumi

  • Next.js – priekš back-end un front-end, lai samazinātu personīgās CMS izveides laiku un projekta izmaksas. Šis risinājums ļāva sasniegt arī iespaidīgu vietnes ātrumu.

Milestones

  • Projekta mērķu īstenošanas sākums - 18.04.2023;
  • Praktiska un publicēta projekta pilna pabeigšana - 31.05.2023.

Rezultāts

Klients bija ļoti apmierināts ar personīgi izstrādāto CMS, kas ir ideāli piemērota klienta konkrētajām vajadzībām, kā arī saglabā iespēju nākotnē veikt jebkādus vietnes un vadības sistēmas uzlabojumus, pēc ievērojama vajādzību palielinājuma nepieciešamas funkcionalitātēs un biznesa uzdevumos digitālajā vidē.

Klienta atsauksme

"Man patīk vietnes ātrums, klients man vienkārši piezvanīja, lai ātri pajautātu, kāda ir mūsu cena, man vajadzēja tieši tik daudz laika, cik man vajadzēja 3 reizes noklikšķināt uz peles kreisās pogas un meklēšanas joslā ierakstīt 49. Tā ir kā milzīga Excel tabula, tikai skaista un darbojas vēl ātrāk, jo uzreiz ir skaidrs, kur meklēt.” - MaksV - Roberts Belomoins, 13.06.2023.

Izmantotās CMS ekrānuzņēmumi

image